Tvorba web stránok

Webdizajn, SEO, tvorba webových stránok

Čo viem ponúknuť

Vytvorím, moderné, pekné a responzívne webové stránky. Pekné v počítači, tablete či mobile. Každej stránke sa venujem ako keby bola moja vlastná.
tvorba web stránok

V jednoduchosti je krása

Jednoduché a efektívne používanie webovej stránky je pre mňa prvoradé!

Moderné stránky

Každá webová stránka, ktorú vytvorím je responzívna. V dnešnej dobe mobilov a tabletov je nevyhnuté, aby sa webová stránka pekne zobrazovala aj v týchto zariadeniach.

CMS WordPress

Na tvorbu webových stránok používam redakčný systém WordPress. Je veľa riešení, ktoré môže poskytnúť nielen pre vaše firemné ciele.

Page Builder Elementor

Aby stránka pekne a moderne vyzerala, treba mať skvelý page builder. Ja používam jeden z najlepších. Elementor. Nie je však jediný, viem pracovať aj s inými 🙂

Chcete si pozrieť cenník služieb?

Ceny sú orientačné. Pre viac informácií kliknite na tlačítko

Doporučujem

Hosting

Pracujem výlučne na hostingu od firmy WebSupport. 

Špeciálne weby

Stránky pre kampane, členské zóny, online kurzy a pod …

Mailingový nástroj

Pre zber kontaktov, rozosielanie newsletterov …

Fakturačný systém

Automatický fakturačný systém. Raz nastavíte a ide to samo 🙂

SEO Ready

Každú stránku nastavím tak, aby ju bolo vidieť na internete podľa vašej činnosti podnikania, resp. kľúčových slov (základné SEO). Robím to automaticky. Urobím všetko preto, aby vaša stránka dosahovala na prvé priečky v organických výsledkoch vyhľadávania.

Prečo to robím automaticky? Nemôžem sa pozerať na stránky, ktoré vzniknú ako nové a nie je tam ani náznak úkonov smerujúcich k týmto cieľom. Príde mi to ako zbytočná robota, keď nie je možné vidieť cieľ 🙂

tvorba web stránok

+421 903 770 687

Tvorba web stránok ma baví. Chcete mať aj vy krásnu a funkčnú webovú stránku?

Referencie

Čo mi napísali klienti

5/5
S Tominom sa nám výborne spolupracovalo, už prvý návrh stránky sa nám páčil, bol jasný prehľadný, pekný, funkčný. Naše pripomienky zapracoval okamžite. Poradil nám pri rozhodovaní. Oceňujeme jeho trpezlivosť s našimi pripomienkami Veľmi pekne ďakujeme.
5/5
Ako prvé by som vyzdvihol jednanie s Tomášom. Je veľmi ústretový, chápavý a milý. Vždy si vypočuje môj námet a nechá ma rozprávať. V druhom rade prichádza na rad vysoká profesionalita a veľká znalosť v oblasti webových stránok, doplnkov a seo optimalizácie. Vďaka Tomášovej práci je moja stránka prvá v Googli na kľúčové slová, ktoré potrebujem. Získal som mnoho klientov a dostal som sa do popredia. Investícia do kvalitnej webovej stránky od odborníka, akým je Tomáš, sa jednoznačne oplatí. Som veľmi spokojný a vďačný za jeho prácu.
Scroll to Top

Máte otázky?

Napíšte mi

Vaše osobné údaje (meno, telefónne číslo, email) sú u nás v bezpečí a budeme (ADOREA SK, s.r.o.) ich spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy.

Alebo mi zavolajte

Tomáš Gazda

Web Designer

0903 770 687